Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

aaa

Magazín o moderních kuchyních

27. 3. 2013, 16:23

Vítejte v internetovém magazínu, který Vám přináší informace o novinkách a trendech z oblasti moderních kuchyní. Naleznete zde jak články o typech kuchyních, tak fotografie kuchyní. Dále Vám ukážeme, jak to chodí při návrhu nové kuchyně, a jak se vyhnout nespolehlivé nebo nekvalitní firmě.

Moderní kuchyně

Nejnovějším trendem moderních kuchyní je provedení ve vysokém lesku. Aby lak dosáhl vysokého lesku, povrch se několikrát lakuje. Kuchyně jsou provedeny v moderním elegantním stylu.

Kontrastní barvy moderní kuchyně

Lesklý lak moderní kuchyně elegantně doplňují nerezové spotřebiče. Černá lakovaná kuchyně je výrazem luxusu. Černá v kombinaci s červenou vytváří dokonalý a stylový celkový dojem. Vysoký lak dodává kuchyni vysoký luxus spojený s extravagantní elegancí.

Unikátní kuchyně

Kdo má rád extravaganci a unikátnost, tak si může pořídit moderní extravagantní kuchyni z kostiček lega. Nic proti extravaganci, ale taková kuchyně a funkčnost?

Kubismus a moderní kuchyně

Netradiční moderní kuchyně je tvořena křivkami. Kuchyně dostává jedinečný a originální tvar. Tato kuchyně je nevšední, praktická a nápaditá. Všechno je po ruce a zvětšuje se odkládací a pracovní plocha v kuchyni. Zakřivené pracovní plochy umožňují pracovat efektivně bez zbytečného přebíhání. Tato kuchyně je vhodná do panelákových bytů.

Trend moderních kuchyní

Současným trendem moderních kuchyní je přiblížit kuchyni obytné místnosti. Stále častěji se kuchyně podobá běžnému nábytku. Hladké lesklé plochy, kvalitní dřevěné dýhy a masiv dodávají kuchyni punc luxusu.

Dva designové trendy moderních kuchyní

Moderním kuchyním vládnou dva trendy. Minimalistický a venkovský styl jsou v barevném provedení, kde se meze nekladou. Vše by mělo ladit s celkovým stylem interiéru. Romantický venkovský styl je jednodušší, hladší a vzdušný.

Levné kuchyně

Levné kuchyně jsou nabízeny v mnoha různých kvalitních provedeních od nejlacinější, kde se cena pohybuje nad 4 000 Kč za linku do panelákové kuchyně. Provedení těchto kuchyní je v kvalitních materiálech a vesměs k dostání v e-shopech. Levné kuchyně jsou ale také velmi moderní a designové. Levné kuchyně nejsou doplněny žádnými elektrospotřebiči.
Zobrazení: 198555 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 8

Podobné články
 • Římské rolety do kuchyně

  4. 4. 2013, 15:50 | Diskuze (1)

  V posledních letech se římské rolety stávají stále více oblíbeným stínícím prostředkem. Vedle obytných prostor a kanceláří se začínají velmi často používat i do jiných prostor, např. skladovací místnosti, ale i do kuchyně

 • Umakart jako obklad kuchyně je už naštěstí minulostí

  7. 3. 2013, 16:40 | Diskuze (0)

  Snad každý známe ze svého okolí klasickou panelákovou kuchyň v domě ze 60. nebo 70. let minulého století. Umakartová stěna tvořila nejen koupelnové jádro, ale ze své kuchyňské strany vlastně i obklad kuchyňské linky. Naštěstí už je tato úprava minulostí.

 • Barové židle do kuchyně

  31. 1. 2013, 9:56 | Diskuze (0)

  Barové židle nalézají stále více své atraktivní uplatnění v mnoha moderních domácnostech. Nejsou tedy pouhou výsadou mnoha barů a restaurací. tento atypický sedací nábytek je velice vkusným prvkem mnoha stylových kuchyní.

 • Panelákové kuchyně

  15. 8. 2012, 18:20 | Diskuze (6)

  Podle demografických studií až jedna třetina českých domácností žije v panelákových bytech. Zejména v domech postavených před rokem 1995 se setkáváme s malými rozměry kuchyní. A ani novější výstavba není zárukou velké kuchyně

 • Barvy kuchyně

  2. 7. 2012, 7:19 | Diskuze (4)

  Moderní kuchyně se vyrábějí v mnoha barevných variantách. Počínaje klasickou bílou nebo elegantní černou. Jiné modní kuchyně vynikají svou stylovostí s dřevěným designem. Moderní kuchyně bude vždy funkční s čistým provedením.