Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Návrh kuchyně

Návrh kuchyně

22. 3. 2012, 9:37

Bytový designer pomůže s celým řešením nové kuchyně. Na bytový design se dnes klade velký důraz. Bytový designer zaměří a prokonzultuje se zákazníkem celou realizaci nové kuchyně přesně na míru a podle požadavků a přání klienta.

jedna dva
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zaměření kuchyně

Nedílnou součástí přípravy podkladů pro návrh kuchyně a realizaci je její zaměření. Pro samotný 3D návrh obvykle postačí jednoduchý náčrt půdorysu dané místnosti. Musí se přesně vyznačit dveře, okna a ostatní věci, které jsou podstatné pro efektivní umístění kuchyňské linky. Dalším krokem je volba kvalitního a odolného materiálu s jednoduchou údržbou kuchyně.

Interiér kuchyně

Předností každé kuchyně musí být její ergonomie a funkčnost. Dalším významným atributem je design kuchyně s kuchyňskou linkou. Styl a úroveň provedení je v podstatě individuální. Nabídka materiálů na kuchyně je široká. Profesionální designeři nabízejí zákazníkům v rámci služeb výrobců kuchyní a kuchyňských linek 3D návrhy zdarma. Vizuální návrhy kuchyní na míru v různých cenových hladinách, rozmanitých materiálech a v neposlední řadě barevných provedeních.

Dokonalý návrh kuchyně

Vizualizace umožňuje zákazníkovi reálnou představu o nové kuchyni na míru podle svých představ. Prohlédne si návrh nové kuchyně od špičkového výrobce kuchyní zdarma a má tak možnost i poopravit případné nedostatky ještě před samotnou realizací.

Animace návrhu kuchyně zdarma

Někteří výrobci kuchyní mají pro své zákazníky připraveny animace nových kuchyní. Zákazník si tak pomocí vyhotoveného plánu kuchyně může svoji novou kuchyni projít krok po kroku.

Počítačové návrhy kuchyní

Počítačové návrhy kuchyní patří k nejpoužívanějším programům. Používá je prakticky každé kuchyňské studio a výrobci kuchyní a kuchyňských linek na míru.

Návrh kuchyně zdarma

Možná se to bude zdát někomu neobvyklé, ale zkuste si vzít čtverečkovaný papír a tužku a postupně si zakreslit jednotlivé prvky místnosti, kde plánujete realizovat kuchyni. Na zakreslený půdorys si vyznačte vaši představu spodních skříněk a jejich jednotlivé rozmístění. Nesmíte samozřejmě při nákresu zapomenout na radiátory, vývod vody s odpadem a také jiná podstatná umístění třeba vývodu plynu. Okna s parapety jsou samozřejmostí s plánováním kuchyně. S takovým plánem vlastní kuchyně pak můžete zavítat k výrobci kuchyní na míru.

Návrh kuchyně online

S návrhem kuchyně si jednoduše můžete pohrát s online programem zdarma. Můžete si podle své vlastní fantazie vytvořit svoji vlastní kuchyni.
Zobrazení: 228152 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 8

Podobné články
 • Návrh kuchyně

  22. 3. 2012, 9:37 | Diskuze (8)

  Bytový designer pomůže s celým řešením nové kuchyně. Na bytový design se dnes klade velký důraz. Bytový designer zaměří a prokonzultuje se zákazníkem celou realizaci nové kuchyně přesně na míru a podle požadavků a přání klienta.

 • Návrh kuchyně

  2. 2. 2012, 16:51 | Diskuze (4)

  Moderní kuchyně ani zdaleka neznamená, že k ní dáte rovnítko "drahá kuchyně". Levné kuchyně splní stejné požadavky jako kuchyně za statisíce.

 • Návrh kuchyně – práce pro počítač

  31. 1. 2012, 10:04 | Diskuze (0)

  O tom, že počítače usnadnili život mnoha z nás, snad není třeba diskutovat. Také v oblasti bytových architektů počítače značně urychlily tvorbu návrhů interiérů našich domácností. Výjimkou samozřejmě nejsou ani návrhy kuchyní.

 • Návrh moderní kuchyně

  26. 1. 2012, 11:41 | Diskuze (0)

  V návrzích moderních kuchyní se plně uplatňují poslední trendy extravagance a funkcionalismu. Tyto prvky jsou výrazem moderního designu ve spojení s návrhy kuchyní v moderním stylu, ale i také klasickém pojetí nových kuchyní.

 • Kuchyňské studio a návrh kuchyně

  20. 12. 2011, 13:55 | Diskuze (2)

  Kuchyňská studia mají za cíl poskytnout zákazníkovi kompletní servis s návrhem kuchyně. Pomáhají s řešením interiéru a následnou realizací. Individuální přístup je klíčem k realizaci návrhu nové kuchyně podle potřeb a možností.