Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Magazín o moderních kuchyních

27. 3. 2013, 16:23

aaaVítejte v internetovém magazínu, který Vám přináší informace o novinkách a trendech z oblasti moderních kuchyní. Naleznete zde jak články o typech kuchyních, tak fotografie kuchyní. Dále Vám ukážeme, jak to chodí při návrhu nové kuchyně, a jak se vyhnout nespolehlivé nebo nekvalitní firmě.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Panelákové kuchyně

15. 8. 2012, 18:20

Panelákové kuchyněPodle demografických studií až jedna třetina českých domácností žije v panelákových bytech. Zejména v domech postavených před rokem 1995 se setkáváme s malými rozměry kuchyní. A ani novější výstavba není zárukou velké kuchyně


Barvy kuchyně

2. 7. 2012, 7:19

Barvy kuchyněModerní kuchyně se vyrábějí v mnoha barevných variantách. Počínaje klasickou bílou nebo elegantní černou. Jiné modní kuchyně vynikají svou stylovostí s dřevěným designem. Moderní kuchyně bude vždy funkční s čistým provedením.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Moderní kuchyně

29. 3. 2012, 16:53

Moderní kuchyněPořídit si novou kuchyni není záležitost vůbec jednoduchá. Od obkladů, přes osvětlení, úložné prostory, elektrické spotřebiče, nádobí, až po ty nejmenší detaily, které z ní učiní místnost, ve které budeme trávit čas rádi - třeba i mytím nádobí.


Fotogalerie kuchyně

22. 3. 2012, 12:46

Fotogalerie kuchyněFotogalerie kuchyní vás obšírně seznámí se všemi styly kuchyní. Kuchyně je jednoznačně nejkomplikovanější částí každé domácnosti. Při výměně staré kuchyně za novou je dobré se orientovat ve stylech kuchyní současnosti.


Návrh kuchyně

22. 3. 2012, 9:37

Návrh kuchyněBytový designer pomůže s celým řešením nové kuchyně. Na bytový design se dnes klade velký důraz. Bytový designer zaměří a prokonzultuje se zákazníkem celou realizaci nové kuchyně přesně na míru a podle požadavků a přání klienta.